הארכת שיער

הארכת שיער

הארכת שיער

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

הארכת שיער בקלות ובמהירות בביקור אחד במספרה

כבר ברגע שבו תסיימי את תהליך הארכת השיער באמצעות מוצרי האיכות של חברתנו, תביני בדיוק מה ההבדל בינינו לבין חברות אחרות. פשוט כי אצלינו דוגלים להשתמש אך ורק בשיער טבעי ואיכותי הנאסף מכל קצוות הגלובוס תוך הקפדה בלתי מתפשרת על השיער המובחר ביותר.

 

הארכות השיער עוברות תהליך מיון וכן בקרת איכות קפדנית עד לפרטים הקטנים ביותר. לאחר שנברר בקפידה כל השיער הטבעי הוא עובר תהליך מורכב וחדשני שבסופו מקבל השיער אופי מבריק ומעודן שיעניק מראה חיוני ומלא חיים לשיערך.

איכות השיער נמדדת על פי שני דירוגי איכות – basic ו- special. שני הסוגים, ללא יוצא דופן עומדים ברף הסטנדרטים הגבוהים ביותר ולא בכדי השיער הטבעי מבית החברה זכה למוניטין בינלאומי בכל הנוגע לאיכותו הגבוהה. מעצבי השיער המובילים מכל קצוות תבל כבר יודעים כי על איכותן של תוספות והארכות שיער אין להתפשר ועל כן הם בוחרים רק במותג הידוע כאיכותי ביותר בעולם.

פשוט כי מגיע לך הטוב ביותר

תוספות השיער שלנו מחוייבות לעמידה בכל התקנים הקפדניים ביותר בזכות שיטת החיבור המהפכנית וכן מבחר עשיר של תוספות שיער במגוון אורכים.

איכותן של תוספות השיער, טכניקת החיבור הייחודית והמספר הכמעט אינסופי של השילובים, הסוגים, הגוונים והאורכים הם אלו שבזכותם המותג רוני חתוכה מספק את הפתרונות המתקדמים והמובילים ביותר המציבים רף עליון של איכות.

אנו מזמינים גם אותך להתרשם ממבחר תוספות שיער טבעי איכותיות ושילוב של גוונים, החל מטווח רחב של צבעי שיער סטנדרטיים, צבעי שיער עזים וכן עירובי גוונים בהתאמה אישית. היחודיות של תוספות השיער הללו באה לידי ביטוי במראה מבריק וכן עמידות הצבע בפני דהייה.

חיבור ופירוק הארכת השיער

שיטת החיבור הסטנדרטית – בשיטה זו כל אחת מקווצות השיער מחוברת באופן ידני. יתרון השיטה הוא בכך שניתן לבצע את חיבור התוספת באופן מדוייק תוך התאמה מושלמת לכל לקוחה. חיבור תוספות השיער באמצעות שיטת החיבור הסטנדרטית עמיד למשך פרק זמן של כחצי שנה.

החיבור של הארכת השיער מתבצע באופן העמיד ביותר כמו גם היפה ביותר באמצעות שיטת ההלחמה הקרה. השימוש בשיטה זו נחשב לבטוח ביותר לשיער ולקרקפת. לצורך חיבור מושלם שאינו נראה לעין יש להשתמש אך ורק בפולימיר טבעי.

פירוק הארכות שיער באמצעות "איזי סטריפר" - ה"איזי סטריפר" הוא אביזר חשמלי מהפכני המיועד להסרה קלה, מהירה ונטולת כאבים של הארכות שיער. בניגוד לשאר השיטות ובעלי מקצוע שאינם מנוסים, ה"איזי סטריפר" אינו גורם לתלישת שיער ומסיר את התוספות בצורה מושלמת במיוחד ללא פגיעה בשיערך שלך.

מעוניינת בשיער בעל מראה מושלם?

במידה שגם את ענית בחיוב על השאלה, הקפידי להשתמש רק בהארכת שיער של המותג המוביל בעולם ותהני משיער בעל מראה בריא ומבריק, מעמידות לאורך זמן ובקיצור – מהשיער המושלם שעליו תמיד חלמת!יש לך שאלה? זקוקה לייעוץ?

אנו נתקשר אלייך אנו קשובים לכל עניין או שאלה שתרצי תשובה עבורה. מלאי את פרטייך ואנו נשמח לחזור אלייך ולייעץ לך כדי שתקבלי את הטיפול הטוב ביותר ובביטחון מלא.