רוני חתוכה

רוני חתוכה

שני, 04 מאי 2015 15:38

מילוי שיער - אירנה

אירנה הגיעה אלינו עם תסכול רב, מאחר וכבר הרכיבו לה תוספת שיער איכותית ויקרה, אך התספורת של התוספת לא הייתה גזורה נכון ונתנה מראה לא טבעי. מיד היה אפשר להבחין שמדובר בתוספת שיער. כדאי לציין שיש חשיבות רבה לגזירה ולתספורת. תוספת שיער לא צומחת בחזרה ואם לא גזרנו אותה נכון.... כשהגיעה אלינו אירנה היה לנו חשוב להקשיב בדיוק לדרישותיה לגבי התספורת, ורק אחרי שהבנו את הצורך, גזרנו. העבודה העיקרית הייתה דירוג של השיער בחיבורים ומתן נפח בחלק העליון שמאוד דליל במקרה שלה. מה אתם אומרים על התוצאה?

למיכל תמיד היה שיער מתולתל ודליל, והיא הגיעה אלינו במראה מאוד מוזנח. לדבריה היא פשוט לא ידעה איך לשפר אותו.

החלום והצפייה של מיכל הם שיער בעל מראה מלא ועבה החלק העליון של הראש, עם זאת היא ביקשה לשמור על התלתלים הטבעיים שלה ועל הגוון הטבעי כדי שלא יבחינו קרוביה בשינוי, ובכדי שלא תצטרך להשתעבד לסידור השיער.

בחרנו עבורה תוספת השיער ''מקרוליינס'' מבית היירדרימס עם תלתול ברמה 1 למראה טבעי של תלתלים, וקצת גווני שמש כדי להדגיש את התלתלים והמראה הזוהר.

מיכל כל כך שמחה והתלהבה מהמראה שכל כך חלמה עליו מזה זמן רב.

גילה הגיעה אלינו עם פאה ששערה צבוע בצבע ג'ינג'י כהה ודהוי מה שנתן לה מראה כלל לא טבעי.

חיפשנו עבורה את המראה הזוהר והשיקי שייתן לה טאצ' צעיר, וכמובן מראה שיער מלא וטבעי שיתאים גם לגוון עור פניה.

בחרנו עבורה תוספת השיער איכותית בהתאמה אישית בגוון בלונד זוהר בתוספת פסים בהירים.

דירגנו את השיער שלה יחד עם התוספת, וביצענו את הגזירה המושלמת לתנועה נכונה של השיער. גילה כל כך התלהבה מהתספורת החדשה שלה ואמרה שהגיעה בהמלצת חברה ורק עכשיו היא מבינה את המשמעות של אומנות גזירת השיער (ח"ח לנו!)

ליאורה הגיעה אלינו עם שיער מאוד דליל בכל הראש, ובאזור העליון בפרט. למעשה ליאורה כבר ניסתה בעבר להרכיב תוספות שיער בשיטה אחרת, אך התוצאה לטענתה לא היתה מוצלחת. זה נתן לה מראה של פאה, והיא הורידה אותה כבר לאחר יומיים ובשל חוסר נוחות.

הכאב הפנימי הכי גדול של ליאורה הוא חוסר הביטחון בחברה בגלל שיער דליל. תמיד יצאה מהבית עם שיער אסוף והיא נאלצה להשלים עם המצב...

לאחר שקיבלה המלצה מחברה על פטנט חדש, הגיעה אלינו לייעוץ באמירה אחת: "יש לי אירוע משפחתי חשוב ואני חייבת תוספת שיער לאותו הערב. אח"כ אלוהים גדול..."

ביצענו את תוספת השיער ''טופליינס'' מבית היירדרימס לכבוד האירוע המשפחתי המדובר. כמובן שאנחנו ידענו מראש שזה לא יירד לה מהראש, על אף הספקות שלה.

ליאורה לא חלמה שהתוספת תהיה לה כל כך נוחה ותרגיש כל כך טבעית, וכמובן החליטה להישאר איתה. המחמאות לא נעצרו ביום האירוע וממשיכות לזרום אליה כל יום, והיא... פשוט מאושרת.

תוספות שיער בשיטה ייחודית למילוי ועיבוי שיער

רונה היא לקוחה קבועה שגרה בדרום הארץ, ומגיעה אלינו אחת לחצי שנה לבצע החלקת שיער. מגיל מאוד צעיר סבלה רונה מדלילות באזור הפדחת והקודקוד ולא מצאה פתרון סביר שייראה מספיק טבעי.

כמה חודשים לפני החתונה המיועדת, החליטה רונה שזה הזמן להשקיע את המקסימום בעצמה. זה הולך להיות היום הכי שמח בחיים שלה, והיא רוצה להיות במיטבה. (מי לא היתה רוצה??)

רונה נחשפה לתוספות השיער במספרה תוך כדי טיפול, ושאלה את מעצב השיער על הפתרונות הקיימים לחברה.

החלטנו ביחד להרכיב תוספת שיער בשם "טופליינס", שתכסה את הדלילות בפדחת, ויחד עם זאת תיתן נפח כללי לשיער. הבקשה היחידה של רונה היתה שהשיער וכל התספורת תיתן לה מראה מאוד טבעי, שלא יזהו שזוהי תוספת.

בחרנו תוספת שיער בדיוק בצבע הטבעי של רונה, בטקסטורה חלקה כמו שהיא אוהבת. אמנם בהתחלה היה לה קצת מוזר, אך לאחר שלושה ימים רונה סיפרה שהיא כל כך שמחה שבחרה את תוספת השיער הזאת והיא מרוצה מאוד ולא מבינה איך לא עשתה את זה קודם....

אנחנו שמחים בשמחתה של רונה ומאחלים לה המון מזל טוב! היא תהיה כלה יפייפיה!!

 

שיפור מראה השיער והתאמת תוספת טופליינס נושמת ובריאה יותר לעור הקרקפת

כשאביבה הגיעה אליי הבנתי חשיבותה של טכנולוגיה המתחדשת בתחום תוספות השיער.

אביבה הגיעה אלינו כשלראשה תוספת שיער המודבקת לקרקפת. בשיטה זו מגלחים את הראש ומדביקים "סקין" שעליו שיער מלאכותי.

כשהוצאנו את התוספת ע"י המסת הדבק, גילינו אדמומיות ופריחה קשה, וכן פצעים משום שהעור לא נושם כל עוד מודבקת עליו רקמה אטומה.

נאלצנו להימנע מצביעת השיער, מחשש לפגיעה מתמשכת בעור הקרקפת, אך התאמנו תוספת שיער בשם "טופליינס" שמתאימה בדיוק לגוון השיער שלה. ה"טופליינס" בנויה מרשת שמתיישבת על הקרקפת ללא דבק, ובכך מאפשרת לעור לנשום ולהחלים.

אביבה ביקשה תספורת דומה לזו שהיתה לה בצעירותה. התוצאה מדהימה ואביבה מרגישה צעירה ב-20 שנה!

 

התאמת תוספת שיער טופליינס

יעל היא אישה יפה ומטופחת שסובלת מפדחת דלילה בעקבות שינויים הורמונליים.

לאחר שנים שבה הסתירה את הדלילות בעזרת אבקה שמטשטשת את צבע הקרקפת (טופיק), החליטה יעל שהגיע הזמן להשקיע בעצמה קצת יותר... היא שמעה עלינו מחברה והגיעה לייעוץ, שבו הדגישה שהיא רוצה שינוי!

במקרה של יעל שינינו לגמרי את המראה ע''י צבע חדש וקייצי, תספורת קצרה וחדשנית דירוג קליל עם פוני שובב.

תהליך התאמת התוספות ארך כעשרים דקות של התרגשות (ואפילו בכי) ובסופן כולנו התרגשנו איתה. ה"תודה" שלה הייתה שווה הכל!

{module [177]}

התאמת תוספת שיער טופליינס

רחל הגיעה אלינו לאחר חיפושים רבים של תוספות שיער שיוכלו לכסות דלילות הקרקפת הכוללת שיש לה.

היא מספרת שעברה בכמה מקומות ובחרה בנו בזכות תחושת הביטחון שהענקנו לה כבר בשלב הייעוץ, ובטחון עצמי הוא מבחינתה המטרה.

החלטנו מראש להבהיר את צבע שערה על מנת לרכך את מראה פניה, ובהתאם בחרנו את גוון התוספת לשיער.

בתהליך קצר התאמנו לרחל תוספת שיער בשיטת ''טופליינס''. רחל יצאה מהמספרה עם חיוך ענק, והיא מספרת שעד היום הוא לא יורד לה מהפנים. מאז היא הפכה להיות חברה של כל הצוות, ומבקרת אותנו באופן קבוע.

  תוספות שיער מיקרוליינס תוספות שיער מיקרוליינס תוספות שיער מיקרוליינס
       

שילוב התוספת שיער טופליינס עם החלקת שיער ריבונדינג X

הגר היא בחורה צעירה ויפיפייה שדלילות שיערה היא גנטית והתחילה בגיל 20. כשהגיעה אלינו שערה היה מתולתל ויבש. לדבריה לא הייתם רואים אותה לעולם עם שיער פזור, תמיד אספה אותו משום שלא ידעה איך לטפל בו...

במקרה של הגר החלטנו לבצע החלקת "ריבונדינג" שתיתן לשיער מראה בריא וגולש, ושינינו את גוון שערה שיחמיא לעור פניה. לאחר ההחלקה והצבע הרכבנו להגר תוספת שיער שתכסה את הדלילות באזור הפדחת, ותיתן נפח באזור הקודקוד ובכלל.

הגר מספרת שמרגע שיצאה מן המספרה היא חשה ביטחון עצמי ועוצמה נשית שלא חוותה מעולם והיא כבר לא זוכרת איפה הגומיות של השיער.

 

שלישי, 18 מרס 2014 19:59

איך שגלגל מסתובב

ביום שני האחרון, שהוא יום קצר בעבודתי ומיועד לסידורים ולפגישות, יצאתי לפגישה חשובה במרכז העיר.

חניתי את רכבי בחניון של הבניין והבחנתי בתנועה רבה של אנשים. הנחתי שיש איזה כנס או אירוע בבניין...

נכנסתי למעלית עמוסה תוך שאני מסתכל בשעון. הדלת נפתחה בקומה ראשונה והמון של אנשים המתין להיכנס למעלית. פילסתי את דרכי אל מחוץ למעלית והבחנתי באשה נאה ושברירית שישבה על הספסל בהמתנה להיכנס לאיזה משרד. ראיתי שהיא מסתכלת עלי, כנראה היא מכירה את פניי מהטלוויזיה או מהעיתונות חשבתי, והמשכתי ללכת בפרוזדור לכיוון המשרד שבו נקבעה פגישתי.

"רוני???" שמעתי את קולה מאחרי גבי. הסתובבתי אליה. "אתה רוני חתוכה נכון?" –"נכון" עניתי.

"אתה עשית לאמא של חברה שלי תוספות שיער, היא הגיעה אליך מירושלים, יש לה קרחת ענקית אתה זוכר?? בלונדינית מרשימה עם שיער דליל זוכר?"

האמת שזכרתי מיד ועניתי בחיוב: "כן אני זוכר אותה, מה שלומה?"

"היא כל הזמן מדברת עליך על איך שעזרת לה והאמת שאני צריכה לעשות תוספות שיער כאלה."

תוך כדי שיחה הבטתי בה, שערה היה אסוף אך ניתן היה להבחין בדלילותו.

"רוני אני מבינה שאתה בטח ממהר וגם אני ממתינה לפגישה, אבל אני כבר נואשת ומתוסכלת ויד המקרה שנפגשנו, ואני חייבת להיפגש איתך, אפשר???"

"ברור" עניתי בחיוך נבוך, קבענו להיפגש למחרת בבוקר ונפרדנו לשלום.

למחרת הגענו למספרה כשעה לפני הפתיחה, כדי שנוכל לדבר בשקט ובדיסקרטיות. היא פיזרה את שערה האסוף (מסתבר שאף פעם אינה מפזרת אותו בפומבי), ואז ראיתי את גודל הבעיה. שערה היה דליל מאוד, דק ומוזנח. הבחנתי בביישנותה ובמבוכתה הרבה, והסברתי לה שאין צורך להתבייש, שנשים רבות סובלות מהתופעה ומגיעות אלי יום-יום. היה לי חשוב לתת לה תחושת בטחון כבר בשלב ראשוני זה והבטחתי לה שאף אחד לא ייחשף למצבה מלבדי.

"המקרה שלך הוא מקרה קלאסי, הרבה מאוד נשים בגילאי 40 ומעלה מאבדות שיער רב באזור הפדחת והקודקוד, לכן את לא לבד" הרגעתי אותה, "בעקבות כך הטכנולוגיה מתפתחת מאוד בתחום בכל העולם, וכיום קיימים פתרונות מדהימים למקרים הספציפיים הללו."

סיפרתי לה על "המיקרוליינס"- תוספת לשיער שתיתן לה מענה לכיסוי מושלם של אזור הפדחת אך לא תסתיר את השיער הקיים שלה. היא תעניק מראה טבעי לחלוטין כך שלא יראו כלל שמדובר בתוספת. הסברתי לה שתוספת ה"מיקרוליינס" היא רשת נושמת, כך שהתחושה היא קלילה ונעימה ואינה מגבילה בהתנהלות היומיומית.

''בדיוק זה מה שאני מחפשת לעשות. הבנת אותי בדיוק!'' חייכה חיוך רחב. "העניין הוא שאני לא רוצה לשנות את צבע השיער שלי ואם כבר אני חוזרת לשיער פזור, אני רוצה לשחק עם התסרוקות, כמו שעשיתי בצעירותי".

"הכל אפשרי" עניתי, "אנחנו נבחר יחד תוספת שיער שתתאים בדיוק לגוון שערך הטבעי, ונגזור את שערך לתספורת אופנתית ועדכנית שתוכלי לשחק איתה".

כבר הרגשתי ששיניתי את מצב רוחה. התרגשתי בעצמי מהתוצאה הסופית שהיא תקבל. הייתי בטוח שהשינוי החיצוני יגרור בעקבותיו שינוי פנימי עצום.

"ואם את עדיין דואגת לדיסקרטיות" המשכתי, "אל דאגה, אני מפנה זמן ביומן השבועי במיוחד עבור מקרים כאלה."

בחרנו יחד צבע והזמנתי לה את התוספת לשערה בהזמנה אישית.

כשבוע מאוחר יותר קיימנו את הטיפול המיוחל בשעה שאין לקוחות נוספות במספרה.

"יקירתי היום את יוצאת עם שיער מושלם..." חייכתי בביטחון. "

היא התיישבה על הכיסא והתחלנו לעבוד. "אני לא מאמינה שסוף סוף זה קורה לי" אמרה בהתרגשות ובחיוניות שלא ראיתי לפני כן, "אני כל כך מתרגשת..."

התהליך היה מהיר, הלבשתי את מערכת השיער לקדקוד והתאמתי את הרשת לחלק הקידמי של השיער. לאחר חצי שעה של עבודה היא הביטה במראה והחלה לדמוע. ראיתי שהיא מנסה לדבר ולא מצליחה למצוא את המילים. השינוי באמת היה מדהים!

התחלנו לגזור את השיער בשיטה ייחודית למראה טבעי ומדורג ובקו עדין ועדכני עם נפח, והמראה הסופי היה פשוט מושלם עבורה.

"אני לא מאמינה למה שאני רואה" פרצה בבכי... "למה את בוכה?" שאלתי, "כי סוף סוף הגיע הזמן שארגיש טוב עם עצמי..."

כשסיימתי לגזור את שערה השלתי מעליה את חלוק התספורות וזו עדיין לא קמה. היא המשיכה לשבת, מביטה במראה ומנגבת את הדמעות. כל כך שמחתי בשבילה. ראיתי אישה אחרת לגמרי מזו שפגשתי בכנס שבוע לפני- כבויה, סגורה וביישנית. פתאום היא נראתה לי פורחת...

תאמנו פגישה לעוד חודש ולפני שהלכה, חיבקה אותי חיבוק גדול. לאחר 5 דקות שלחה לי הודעת טקסט לנייד: ''אתה מלאך תודה על הכל''.

התחושה שלי הייתה בלתי מוסברת. העוצמה שיש לי כבעל מקצוע להעניק לאנשים כל כך הרבה בטחון וכוח נפשי... באמת מרגיש לי כמו שליחות.

שבועיים לאחר מכן יצאתי לחופשה בים המלח, הגעתי לבית המלון וראיתי אותה עומדת ליד דלפק הקבלה. הייתי מאוד מופתע והיה לי כל כיף לראותה שוב. מסתבר שהיא ביתו של בעל בית המלון.

"שמע, אתה שינית לי את החיים!!" אמרה, " התחושה היא מדהימה כל יום כשאני רואה עצמי במראה. אני מרגישה כל כך טוב, אני מקבלת מחמאות מכל כך הרבה אנשים מבלי שיידעו מה השינוי שעברתי. אני גם מרגישה שאני משדרת בטחון ואני מוצאת את עצמי מפזרת חיוכים לכל עבר, זו תחושה מופלאה." כל כך שמחתי לראותה מאושרת. היא באמת נראתה מאושרת!

במהלך שהותנו במלון קיבלנו יחס VIP עם ספא ופינוקים מכל טוב. היה כיף.

מי חשב בלימודי עיצוב שיער שיהיה לי כל כך הרבה כוח להעצים הרגשה של אנשים, שיהיה לי קרדיט על הביטחון העצמי שלהם ועל חיי החברה שלהם? מי חשב שאנשים יגידו לי שאני מציל אותם? אני מרגיש שלא סתם בחרתי במקצוע הזה. אני נהנה לקום בכל בוקר לעולם חדש של עשייה ואני מרגיש מתנה גדולה ואיתה גם אחריות רבה.

תודה לך יקירתי שנתת בי אמון, שאפשרת לי להגשים לך חלום ולבסוף לספר את סיפורך עבור אותן אלה שעדיין לא הגשימו...

תודה שניתנה לי ההזדמנות לעשות את מה שאני עושה.

שלכם,

רוני חתוכה

עמוד 1 מתוך 3

יש לך שאלה? זקוקה לייעוץ?

אנו נתקשר אלייך אנו קשובים לכל עניין או שאלה שתרצי תשובה עבורה. מלאי את פרטייך ואנו נשמח לחזור אלייך ולייעץ לך כדי שתקבלי את הטיפול הטוב ביותר ובביטחון מלא.