תוספות שיער

תוספות שיער

תוספות שיער

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

תוספות שיער

קו דק במיוחד מפריד בין מראה זוהר, שופע ונוצץ לבין מראה מרושל ודל כאשר מדובר בתוספות שיער על ראשיהן של נשים רבות. הסיבות למראה המרושל של חלק מהנשים בעלות תוספת השיער יכולות לנבוע מסיבות שונות כגון איכות נמוכה של תוספת השיער עצמה, חוסר ניסיון של מעצב השיער ושימוש בחומרים זולים ולא איכותיים.

אם גם את חושבת להאריך את שיערך או לחלופין להעניק נפח לשיערך הדליל, תוספות שיער יכולות בהחלט להוות עבורך פתרון נהדר. יחד עם זאת, חשוב כי תתני דגש לבחירה במעצב שיער מקצועי המתמחה בתחום וודאי כי אותו מעצב שיער דואג להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר.

התקשרו עכשיו: 077-7298701

אז על מה חשוב להקפיד לפני שעושים תוספות שיער?

ישנם לא מעט סוגים של תוספות שיער. חלק מתוספות השיער עשויות מחומר סינטטי בלבד, חלקן משלבות בין שיער טבעי וחומר סינטטי והאיכותיות ביותר עשויות משיער טבעי בלבד. תוספות השיער אשר עשויות משיער טבעי הן באופן טבעי יקרות יותר ולכן לא כל מעצבי השיער משתמשים בהן.

בנוסף לאיכות תוספת השיער עצמה חשוב כי החיבור יתבצע באופן מקצועי ובעזרת חומרים איכותיים. פעמים רבות תוספת השיער מחוברת בעזרת דבקים לא איכותיים, הלחמת שיער לא מקצועית וחיבור באמצעות חרוזים זולים. כאשר מדובר בתוספת שיער חשוב מאוד שתקפידי הן על איכות התוספת עצמה למראה סופי שעליו חלמת והן על שיטת חיבור באמצעות פולימר טבעי שאינה פוגעת בשיער הטבעי על ראשך או בקרקפת.

מה לגבי קופונים לתוספות שיער?

הציבור הישראלי מאופיין כ"רגיש מחיר" הרבה יותר מאשר "רגיש איכות". הכוונה היא כי אנו נוטים פעמים רבות להעדיף את המחיר הזול על פני המוצר או השירות האיכותי. קופונים הם אולי דרך לא רעה לחסוך כמה שקלים במסעדות או כאשר מעוניינים לקנות מוצרים מסויימים. יחד עם זאת כאשר מדובר בשירות הדורש ידע מקצועי, ניסיון ושימוש בחומרים איכותיים, אין מקום לרכישת קופונים המציעים מחירים נמוכים באופן מוגזם.

אחרי הכל, אם קנית קופון למסעדה ולא מצא חן בעינייך האוכל, אז לא נורא. אך אם רכשת קופון לביצוע תוספות שיער ושיערך נהרס, תאלצי לשאת בתוצאות למשך תקופה ארוכה.

כאשר מדובר בשיערך, אין מקום לפשרות. הרי וודאי לא היית רוצה לגלות כי המחיר הנמוך ששילמת על תוספת השיער יעלה לך בסופו של דבר ביוקר. הן מבחינת הצורך לבצע בשנית את אותו התהליך והן מבחינת הנזק האפשרי לשיערך. מנגד, גם מחיר גבוה אינו בהכרח ערובה לכך שתהליך חיבור תוספות השיער יהיה מקצועי ויניב את המראה המבוקש.

טיפים חשובים

בצעי בדיקה מקיפה של כמה מעצבי שיער המתמחים בתחום תוספות השיער. וודאי כי הם משתמשים בתוספות משיער טבעי בלבד וכי החיבור נעשה באמצעות פולימר טבעי. המחיר הוא אמנם חשוב, אך אל תתני לו להיות הפרמטר היחיד שמשפיע על בחירתך. חפשי מעצב שיער מקצועי, מנוסה ומומלץ כדי שתהי בטוחה כי שיערך נמצא בידיים הטובות ביותר.

בקשי לקבוע פגישת אבחון ויעוץ לפני שניגשים לעבודה בפועל. בפגישה הזו מעצב השיער יאבחן את שיערך לצורך הענקת הטיפול המתאים לו ביותר וכן את מצידך תוכלי לשאול את כל השאלות החשובות.

 

אולי יעניין אותך קריאה נוספת על:

 יש לך שאלה? זקוקה לייעוץ?

אנו נתקשר אלייך אנו קשובים לכל עניין או שאלה שתרצי תשובה עבורה. מלאי את פרטייך ואנו נשמח לחזור אלייך ולייעץ לך כדי שתקבלי את הטיפול הטוב ביותר ובביטחון מלא.