תוספות שיער - מאמרים

תוספות שיער בשיטת ננו לייזר מתקדמת

לייזר - חשבת פעם על תוספות שיער?

דירוג משתמשים: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אם את רוצה שיער ארוך, שופע ויפה אבל לא מצליחה להאריך, אם את חולמת על שיער מלא אך לעולם לא העזת, אם זה נראה לך יקר מידי, מזיק מידי או מפחיד מידי, או אם את פשוט רוצה לדעת מה הדבר הבא בתחום תוספות שיער- תוספות שיער בלייזר זה בדיוק המוצר בשבילך!

עד היום נהנינו מתוספות שיער ומהתפתחות טכנולוגית שהיא בחיתוליה. זהו תחום שהולך ונדרש מאוד בשנים האחרונות כן בגלל תופעת איבוד שיער, וכן בזכות הצורך שלנו להיראות במיטבנו כל הזמן. ואיפה שיש צורך, מוצאים מענה...

 

התקשרי עכשיו לייעוץ ואבחנה מקצועית ללא התחייבות: 077-7298701

אין ספק שתחום תוספות השיער תפס תאוצה בשנים האחרונות, ובצדק. כיום בין 30 ל-40 אחוזים מהנשים סובלות משיער דליל. בנוסף לכך, אנחנו חיים בעידן של WELLNESS- אנחנו שואפים להיראות טוב ולהרגיש טוב כל הזמן וכמה שיותר...
הטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן, הקלות והמחיר הפכו את הדבר נגיש לכל אחת, והתוצאות כל כך יפות שאיך אפשר שלא?

בניגוד לאפשרויות הדלות שהיו בעבר, כיום אנחנו יודעים לשאול את השאלות על איכות השיער בתוספת, איכות החיבורים (דבק או קרטין), גודל החיבורים, שיטת העבודה, כמה זמן זה יחזיק וכמה זמן נשב על הכסא.

דרך אגב- התחום כל כך פרוץ שמי שלא שואלת, כדאי שתשאל! ההבדל בין תוספות שיער איכותי של חברה מוכרת לבין שיער לא איכותי של יבואן פרטי או חיבורים לא טובים- למשל חיבורים מדבק זול, הוא הבדל תהומי ויכול להכריע בין שיער בריא לשיער הרוס לגמרי. על זה בהמשך...

השאלות האלה הן בדיוק אותן השאלות שמביאות אותנו לבשורה חדשה בתחום תוספות השיער:

מכשיר תוספות שיער בלייזר חדשני! -טכנולוגית קצה למראה הכי טבעי שיש, לתחושה הכי טבעית שיש, לשיטה שאינה מזיקה כלל לשיערך, למשך זמן ארוך יותר ובזמן עבודה מינימאלי.

ברוכים הבאים לעתיד!

אז מי לא הייתה רוצה שיער מלא ושופע ב-45 דקות?

  • טכנולוגיית נאנו לייזר היא טכנולוגיה מיקרונית שנכנסה לכל תחום בחיינו, וכך גם לתחום תוספות השיער.
  • היא מאפשרת לנו עבודה נקיה יותר, מדויקת יותר, מהירה יותר ומראה שיער טבעי הרבה יותר.

תוספות שיער בלייזר, איך זה עובד?

עד היום, כדי לבצע תוספות שיער לראש שלם, היינו עושים זאת בעבודת יד. מחלקים את שיער הראש לרצועות ואז לקבוצות, מחברים את חיבורי הקרטין אחד אחד וזה היה לוקח לנו בין 4 ל-4.5 שעות (למדויקים שבינינו), לאחר כ-4 חודשים, מאחר והשיער צומח, היינו מורידים את החיבורים אחד אחד ומחברים חיבורים חדשים. נכון... אחד אחד...

בשיטת תוספות שיער בלייזר- המכשיר למעשה מייצר את קבוצות השיער בעצמו, כך שאין סיכון שהקבוצות לא תהיינה שוות, והמרווחים בין החיבורים מדויקים כמו מחשב. למה? כי זה ממש מחשב...

ראשיתו של תהליך הינו באבחנה מדויקת ומדוקדקת באופיו של שיערך, צבעו, אורכו והתנהלותך היומיומית בו. בסיומו של שלב זה אנו נתאים לך את תוספת השיער שמתאימה לך וכבר נוכל לתאם ציפיות לגבי התוצאה הסופית.

השיער המבוקש מגיע אלינו בהזמנה אישית בצורת "מחסניות" של חמישה חיבורי שיער בכל מחסנית. בכל חיבור קבוצת שיער מדודה, המתאימה בגודלה ובמשקלה לקבוצות השיער הטבעי שלך, כך שלא יכבידו לטווח הארוך.

הלחמת שיער

המחסניות מתחברות למכשיר הלייזר, ובלחיצה אחת המכשיר אוסף את שערך הטבעי בקבוצות שיער אחידות ומדויקות, ומלחים להן בהלחמה קרה את חיבורי השיער מהמחסנית. הליך זה לוקח כחצי דקה. כך אנו יוצרים מיזוג מושלם בין תוספות השיער לבין השיער הטבעי שלך, ללא מגע יד אדם.

מכשיר הלייזר מאפשר חיבור של 5 תוספות שיער בפעם אחת ובצורה מושלמת, התהליך הוא כל כך מהיר, שתוך חצי שעה עד 45 דקות של טיפול בהארכת שיער או עיבוי ומילוי שיער, את יוצאת עם שיער שופע ארוך ומלא.
בנוסף לכך, החיבורים הם קטנים יותר ושטוחים יותר מהחיבורים המוכרים לנו עד כה, כך שמצד אחד הם פחות מורגשים ומצד שני, בזכות חלוקת השיער באופן שטוח יותר, השיער נראה יותר מלא מחיבורים המבוצעים בעבודת יד. העבודה יוצאת נקייה ומדויקת והשיער נראה אחיד ומלא.
מסיבה זו תוכלי גם להישאר עם תוספות השיער למשך של חצי שנה ואף יותר.

מכשיר הלייזר מספק פתרונות מתקדמים לשיער דליל ולקרחות. השיער הוא שיער בהזמנה אישית (בוחרים צבע, אורך ומרקם), והינו שיער טבעי ב100%. עם השיער מגיע תו תקן המאשר את איכותו ואת מקורו.

 יש לך שאלה? זקוקה לייעוץ?

אנו נתקשר אלייך אנו קשובים לכל עניין או שאלה שתרצי תשובה עבורה. מלאי את פרטייך ואנו נשמח לחזור אלייך ולייעץ לך כדי שתקבלי את הטיפול הטוב ביותר ובביטחון מלא.

תוספות שיער - מאמרים ומידע