תוספות שיער - מאמרים

תוספת שיער כתחליף לפיאה

תוספות שיער כפתרון תחליפי לפאה

דירוג משתמשים: 4 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar inactive
 

 למה תוספות שיער עדיפות על פאות?

פעמים רבות נשים, במיוחד כאלו הסובלות מהתקרחות מואצת או פדחות מקומיות, מתלבטות בין תוספות שיער לבין פיאות. ההתלבטות היא ברורה לכאורה, אך אנו מאמינים בלב מלא, כי תוספות שיער או פתרונות אחרים לעיבוי השיער הם טובים יותר מסיבות רבות שאותם נפרט כאן לפניכם.

להלן כמה עובדות שיחשפו בפניכן את יתרונות תוספות השיער ופתרונות נוספים:

  • איך זה נראה?

הפיאות האיכותיות יותר עשויות מ- 100 אחוז שיער טבעי. יחד עם זאת, גם הפאות הכי איכותיות (שעולות לא מעט כסף) עדיין מאופיינות במראה לא טבעי וניתן להבחין די בקלות כאשר אישה חובשת לראשה פאה.

אנו מניחים כי את מעוניינת בפתרון שיסתיר את בעיית ההתקרחות או הדלילות, שייתן לראשך מראה של שיער אמיתי וישיב לו את הנפח והזוהר הטבעי, ולך את הביטחון העצמי. הפתרון המושלם מבחינת המראה הוא תוספות שיער או פתרונות שונים לעיבוי השיער כגון מידליינס או טופליינס. במקרים הנ"ל שערך הטבעי שזור יחד עם התוספת ובכך שניהם משתלבים למראה אחיד. בנוסף לכך לא ניתן לראות את נקודות החיבור עם הקרקפת מאחר ומדובר ברשת דקיקה העשויה גם היא משיער. המראה המתקבל הוא טבעי לחלוטין ולא ניתן להבחין בשום צורה שאין זה שיערך שלך.

  • איך זה מרגיש?

מי שחובשת פאה יודעת שההרגשה אינה נעימה במיוחד. הפאה מגיעה כיחידה אחת ואינה נושמת, ובכך גורמת לתחושה לא נעימה המלווה במקרים רבים בהזעה מוגברת ובחוסר נוחות. הפאה דורשת תקופת הסתגלות, ואיתה חששות שתזוז או תיפול.

הפתרון שמעניקות התוספות מתבטא גם בנוחות, שכן הקרקפת נושמת ואת עשויה אף לשכוח שיש רשת על ראשך. לא תחושי בהזעת יתר ולא תחששי מתזוזות לא רצויות משום שהיא מקובעת.

בנוסף לכך אין צורך להסיר אותה מהראש. ניתן לחפוף את השיער ולעצב אותו בצורה רגילה וטבעית לחלוטין.

האבולוציה של תוספות השיער

בעבר הלא כל כך רחוק, תוספות שיער היו מיועדות לנשים אמידות בלבד, ומי שלא יכלה להרשות לעצמה תוספות יוקרתיות, נאלצה להסתפק בתוספות זולות ובאיכות ירודה מאוד. במקרים רבים היה ניתן להבחין די בקלות כי השיער אינו אמיתי. מעבר לכך התחושה של תוספות השיער הייתה מלווה פעמים רבות באי נוחות, ובהתמודדות עם קשרים בשיער יום יום.

בנוסף לכך, נשים שרכשו תוספות שיער, סבלו מתלישת שיער מוגברת וכאבים רבים בזמן הסרת התוספות.

כיום, בעידן שבו התפתחו טכנולוגיות חדישות בתחום תוספות השיער, התוספות הן בעלות מראה ותחושה טבעיים לחלוטין וגם מי שאינה מורגלת בתוספות השיער, כבר תוך יום או יומיים, תשכח שעל ראשה יש תוספות שיער. מעבר לכך חשוב לציין כי תוספות שיער אשר עשויות ממאה אחוז שיער טבעי ומחוברות אל השיער באמצעות פולימר טבעי בשיטת ההלחמה הקרה, נראות כמו חלק אינטגרלי מהשיער הטבעי שלך והשילוב בין השיער האמיתי לתוספת השיער כלל אינו נראה לעין.

מה חשוב לבדוק לפני שמחליטים על הוספתן של תוספות שיער?

ישנם כמה וכמה אלמנטים אשר עליהם רצוי לתת את הדעת לפני שמחליטים באופן סופי על הוספתן של תוספות שיער או תוספים שונים לעיבוי השיער.

לפני קבלת החלטת סופית, מומלץ בהחלט ליזום פגישה עם מעצב השיער על מנת להתייעץ איתו לגבי הפתרון שהכי מתאים לך. לכל אחת ישנה היסטוריית טיפולים שונה, סוג שונה של שיער ועוד כהנה וכהנה גורמים שיש בהם כדי להשפיע על בחירתו של הטיפול המתאים ביותר.

כשתגיעי לייעוץ אצל מעצב השיער רוני חתוכה, ספרי לו על היסטוריית שערך והחליטו יחד על הפתרון המושלם עבורך.

עבור כל אחד מהפתרונות שבהם בחרת, בין אם בתוספות שיער ובין אם בתוספי עיבוי, בקשי ממעצב השיער שידריך אותך כיצד לטפל בתוספת ויסביר לך האם יש הנחיות מיוחדות בכל הקשור לחפיפת השיער או לסירוקו, וזאת על מנת לשמור עליו לטווח ארוך עד כמה שניתן.

 

אולי יעניין אותך קריאה נוספת על:

 יש לך שאלה? זקוקה לייעוץ?

אנו נתקשר אלייך אנו קשובים לכל עניין או שאלה שתרצי תשובה עבורה. מלאי את פרטייך ואנו נשמח לחזור אלייך ולייעץ לך כדי שתקבלי את הטיפול הטוב ביותר ובביטחון מלא.

תוספות שיער - מאמרים ומידע