תוספות שיער - מאמרים

פתרון תוספת שיער למילוי ועיבוי שיער דק ודליל

תוספות שיער ואיך שגלגל מסתובב

דירוג משתמשים: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

ביום שני האחרון, שהוא יום קצר בעבודתי ומיועד לסידורים ולפגישות, יצאתי לפגישה חשובה במרכז העיר. חניתי את רכבי בחניון של הבניין והבחנתי בתנועה רבה של אנשים. הנחתי שיש איזה כנס או אירוע בבניין...

נכנסתי למעלית עמוסה תוך שאני מסתכל בשעון. הדלת נפתחה בקומה ראשונה והמון של אנשים המתין להיכנס למעלית. פילסתי את דרכי אל מחוץ למעלית והבחנתי באשה נאה ושברירית שישבה על הספסל בהמתנה להיכנס לאיזה משרד.

 

ראיתי שהיא מסתכלת עלי, כנראה היא מכירה את פניי מהטלוויזיה או מהעיתונות חשבתי, והמשכתי ללכת בפרוזדור לכיוון המשרד שבו נקבעה פגישתי.

"רוני???" שמעתי את קולה מאחרי גבי. הסתובבתי אליה. "אתה רוני חתוכה נכון?" –"נכון" עניתי.

"אתה עשית לאמא של חברה שלי תוספות שיער, היא הגיעה אליך מירושלים, יש לה קרחת ענקית אתה זוכר?? בלונדינית מרשימה עם שיער דליל זוכר?"

האמת שזכרתי מיד ועניתי בחיוב: "כן אני זוכר אותה, מה שלומה?"

"היא כל הזמן מדברת עליך על איך שעזרת לה והאמת שאני צריכה לעשות תוספות שיער כאלה."

תוך כדי שיחה הבטתי בה, שערה היה אסוף אך ניתן היה להבחין בדלילותו.

"רוני אני מבינה שאתה בטח ממהר וגם אני ממתינה לפגישה, אבל אני כבר נואשת ומתוסכלת ויד המקרה שנפגשנו, ואני חייבת להיפגש איתך, אפשר???"

"ברור" עניתי בחיוך נבוך, קבענו להיפגש למחרת בבוקר ונפרדנו לשלום.

למחרת הגענו למספרה כשעה לפני הפתיחה, כדי שנוכל לדבר בשקט ובדיסקרטיות. היא פיזרה את שערה האסוף (מסתבר שאף פעם אינה מפזרת אותו בפומבי), ואז ראיתי את גודל הבעיה. שערה היה דליל מאוד, דק ומוזנח. הבחנתי בביישנותה ובמבוכתה הרבה, והסברתי לה שאין צורך להתבייש, שנשים רבות סובלות מהתופעה ומגיעות אלי יום-יום. היה לי חשוב לתת לה תחושת בטחון כבר בשלב ראשוני זה והבטחתי לה שאף אחד לא ייחשף למצבה מלבדי.

"המקרה שלך הוא מקרה קלאסי, הרבה מאוד נשים בגילאי 40 ומעלה מאבדות שיער רב באזור הפדחת והקודקוד, לכן את לא לבד" הרגעתי אותה, "בעקבות כך הטכנולוגיה מתפתחת מאוד בתחום בכל העולם, וכיום קיימים פתרונות מדהימים למקרים הספציפיים הללו."

סיפרתי לה על השיטה המאפשרת מילוי שיער דליל, תוספת לשיער שתיתן לה מענה לכיסוי מושלם של אזור הפדחת אך לא תסתיר את השיער הקיים שלה. תוספת השיער תעניק מראה טבעי לחלוטין כך שלא יראו כלל שמדובר בתוספת. הסברתי לה שתוספת השיער מותאמת עבורה אישית ובנוייה על רשת דקיקה ונושמת, כך שהתחושה היא קלילה ונעימה ואינה מגבילה בהתנהלות היומיומית.

''בדיוק זה מה שאני מחפשת לעשות. הבנת אותי בדיוק!'' חייכה חיוך רחב. "העניין הוא שאני לא רוצה לשנות את צבע השיער שלי ואם כבר אני חוזרת לשיער פזור, אני רוצה לשחק עם התסרוקות, כמו שעשיתי בצעירותי".

"הכל אפשרי" עניתי, "אנחנו נבחר יחד תוספת שיער שתתאים בדיוק לגוון שערך הטבעי, ונגזור את שערך לתספורת אופנתית ועדכנית שתוכלי לשחק איתה".

כבר הרגשתי ששיניתי את מצב רוחה. התרגשתי בעצמי מהתוצאה הסופית שהיא תקבל. הייתי בטוח שהשינוי החיצוני יגרור בעקבותיו שינוי פנימי עצום.

"ואם את עדיין דואגת לדיסקרטיות" המשכתי, "אל דאגה, אני מפנה זמן ביומן השבועי במיוחד עבור מקרים כאלה."

בחרנו יחד צבע והזמנתי לה את התוספת לשערה בהזמנה אישית.

כשבוע מאוחר יותר קיימנו את הטיפול המיוחל בשעה שאין לקוחות נוספות במספרה.

"יקירתי היום את יוצאת עם שיער מושלם..." חייכתי בביטחון. "

היא התיישבה על הכיסא והתחלנו לעבוד. "אני לא מאמינה שסוף סוף זה קורה לי" אמרה בהתרגשות ובחיוניות שלא ראיתי לפני כן, "אני כל כך מתרגשת..."

התהליך היה מהיר, הלבשתי את מערכת השיער לקדקוד והתאמתי את הרשת לחלק הקידמי של השיער. לאחר חצי שעה של עבודה היא הביטה במראה והחלה לדמוע. ראיתי שהיא מנסה לדבר ולא מצליחה למצוא את המילים. השינוי באמת היה מדהים!

התחלנו לגזור את השיער בשיטה ייחודית למראה טבעי ומדורג ובקו עדין ועדכני עם נפח, והמראה הסופי היה פשוט מושלם עבורה.

"אני לא מאמינה למה שאני רואה" פרצה בבכי... "למה את בוכה?" שאלתי, "כי סוף סוף הגיע הזמן שארגיש טוב עם עצמי..."

כשסיימתי לגזור את שערה השלתי מעליה את חלוק התספורות וזו עדיין לא קמה. היא המשיכה לשבת, מביטה במראה ומנגבת את הדמעות. כל כך שמחתי בשבילה. ראיתי אישה אחרת לגמרי מזו שפגשתי בכנס שבוע לפני- כבויה, סגורה וביישנית. פתאום היא נראתה לי פורחת...

תאמנו פגישה לעוד חודש ולפני שהלכה, חיבקה אותי חיבוק גדול. לאחר 5 דקות שלחה לי הודעת טקסט לנייד: ''אתה מלאך תודה על הכל''.

התחושה שלי הייתה בלתי מוסברת. העוצמה שיש לי כבעל מקצוע להעניק לאנשים כל כך הרבה בטחון וכוח נפשי... באמת מרגיש לי כמו שליחות.

שבועיים לאחר מכן יצאתי לחופשה בים המלח, הגעתי לבית המלון וראיתי אותה עומדת ליד דלפק הקבלה. הייתי מאוד מופתע והיה לי כל כיף לראותה שוב. מסתבר שהיא ביתו של בעל בית המלון.

"שמע, אתה שינית לי את החיים!!" אמרה, " התחושה היא מדהימה כל יום כשאני רואה עצמי במראה. אני מרגישה כל כך טוב, אני מקבלת מחמאות מכל כך הרבה אנשים מבלי שיידעו מה השינוי שעברתי. אני גם מרגישה שאני משדרת בטחון ואני מוצאת את עצמי מפזרת חיוכים לכל עבר, זו תחושה מופלאה." כל כך שמחתי לראותה מאושרת. היא באמת נראתה מאושרת!

במהלך שהותנו במלון קיבלנו יחס VIP עם ספא ופינוקים מכל טוב. היה כיף.

מי חשב בלימודי עיצוב שיער שיהיה לי כל כך הרבה כוח להעצים הרגשה של אנשים, שיהיה לי קרדיט על הביטחון העצמי שלהם ועל חיי החברה שלהם? מי חשב שאנשים יגידו לי שאני מציל אותם? אני מרגיש שלא סתם בחרתי במקצוע הזה. אני נהנה לקום בכל בוקר לעולם חדש של עשייה ואני מרגיש מתנה גדולה ואיתה גם אחריות רבה.

תודה לך יקירתי שנתת בי אמון, שאפשרת לי להגשים לך חלום ולבסוף לספר את סיפורך עבור אותן אלה שעדיין לא הגשימו...

תודה שניתנה לי ההזדמנות לעשות את מה שאני עושה.

שלכם,

רוני חתוכהיש לך שאלה? זקוקה לייעוץ?

אנו נתקשר אלייך אנו קשובים לכל עניין או שאלה שתרצי תשובה עבורה. מלאי את פרטייך ואנו נשמח לחזור אלייך ולייעץ לך כדי שתקבלי את הטיפול הטוב ביותר ובביטחון מלא.

תוספות שיער - מאמרים ומידע